TechnicalNews

No. 2 • 2019

TechnicalNews

Keep on truckin’: Rozšíření programu řemenů pro užitková vozidla

Dobrá zpráva pro svobodné dílny pro užitková vozidla, speditéry, provozovatele vozového parku a velkoobchod: Rozšiřujeme naši nabídku hnacích řemenů pro trh s náhradními díly pro užitková vozidla. Nově je do programu zařazených více než 40 variantů klínových žebrovaných řemenů pro pomocný pohon. Jejich identifikace profilu je 4PK, 6PK, 8PK, 10PK a 12PK. Využívají se kromě jiného v autobusech a nákladních vozidlech značek Mercedes-Benz, MAN a DAF.

Řemen z vlákny zesíleného syntetického kaučuku s polyesterovým tažným provazcem zhotovujeme podle stejných standardů kvality, jako produkty v originální výbavě. Díky tomu se mohou dílny i při náhradních dílech spolehnout na osvědčenou kvalitu z originální výbavy – jako na všechny naše produkty pro automobilový poprodejní servis platí pro registrované dílny také na tento řemen 5letá záruka.

Již na podzim tohoto roku by se měli objevit v sortimentu další řemeny pro užitková vozidla značek Volvo, Scania, Renault a Iveco. „Chceme ulehčit každodenní práci dílen a na jednom místě nabízet hnací řemeny pro všechny modely vozidel výrobce – od lehkých nákladních vozidel pro regionální dopravu po tahače pro dálkovou přepravu,” říká Robert Franz, produktový manažer společnosti Continental.


No. 2 • 2019


Archiv

Kontakt - TechnicalNews
ContiTech Antriebssysteme GmbH
Automotive Replacement · Robert Franz
Philipsbornstraße 1· D-30165 Hannover
Tel. : +49(0) 511 938-5732
robert.franz@continental.com · www.continental-engineparts.com