TechnicalNews

No. 2 • 2019

TechnicalNews

Je libo ještě další kotouč? Rozšíření programu TSD:

Vozidla nabízejí stále více pohodlí. Agregáty musí být proto stále výkonnější. Tlumiče torzních kmitů (TSD) tomu napomáhají. Tlumí vibrace klikového hřídele a zajišťují tak klidný a efektivní chod. Dochází k tomu u motoristů, u prodejců i v dílnách: již několik let pozorujeme rostoucí poptávku po černých kotoučích. A to u stále více typů vozidel. Samozřejmě proto neustále rozšiřujeme naši nabídku. Od roku 2016 jsme uvedli na trh přibližně 80 nových druhů.

Nyní je čas na další rozšíření programu, a proto vás chceme požádat o sdělení vašich přání: Pro která vozidla byste rádi nabízeli TSD? U kterých motorů jsou podle vás obzvláště smysluplné? Zvláštních požadavků se nebojíme. Naši inženýři se těší na zvláštní výzvy. Obzvláště pokud jde o vyvíjení nových druhů k použití u vozidel, pro která ještě v oblasti poprodejního servisu neexistují žádná řešení.

Těšíme se na vaše nápady a podněty týkající se TSD, protože pouze díky nim můžeme i nadále vyvíjet praktická řešení pro obchod a dílny, ze kterých budeme společně profitovat. Stačí nám zaslat e-mail: aam@ptg.contitech.de.

No. 2 • 2019


Archiv

Kontakt - TechnicalNews
ContiTech Antriebssysteme GmbH
Automotive Replacement · Robert Franz
Philipsbornstraße 1· D-30165 Hannover
Tel. : +49(0) 511 938-5732
robert.franz@continental.com · www.continental-engineparts.com