TechnicalNews

No. 1 • 2019

TechnicalNews

Připraveni na všechno: Na startu 50 nových sad ozubeného řemene + vodního čerpadla

O tom se stále ještě diskutuje: Má se při výměně ozubeného řemene současně vyměnit i vodní čerpadlo, nebo ne? Pro Continental je to jasné: Při výměně ozubeného řemene je vždy nutné vyměnit i vodní čerpadlo! Proč? Výměna ozubeného řemene je velmi nákladná oprava. Proto by bylo vůči zákazníkům nezodpovědné současně nevyměnit i rychle opotřebitelné díly a u porouchaného vodního čerpadla riskovat opětovné – a tím dodatečné – náklady na montáž.

Continental usnadňuje svými sadami servisním dílnám kompletní výměnu. Neboť v nich jsou obsaženy všechny komponenty potřebné k výměně ozubeného řemene – včetně vodního čerpadla. V roce 2019 proto Continental rozšiřuje sortiment o sadu ozubeného řemene + vodního čerpadla. „Zařadíme do programu přibližně 50 nových sad,“ prozrazuje produktový manažer Adrian Rothschild. Nové jsou například sady pro Hondu, Ladu nebo Chevrolet. "Naše produkty vyvíjíme nejen pro časté použití během oprav, ale také zcela cíleně odkrýváme úskalí – servisním dílnám chceme konec konců nabídnout vhodné řešení pro všechny značky a vozy,“ sděluje Rothschild. Continental samozřejmě poskytuje registrovaným servisním dílnám 5letou záruku i na tyto nové produkty.

Sortiment se stále rozšiřuje. Veškeré aktuální aplikace a reference se nacházejí online v Onlineservice Product Information Center (PIC).

No. 1 • 2019


Archiv

Kontakt - TechnicalNews
ContiTech Antriebssysteme GmbH
Automotive Replacement · Robert Franz
Philipsbornstraße 1· D-30165 Hannover
Tel. : +49(0) 511 938-5732
robert.franz@continental.com · www.continental-engineparts.com