TechnicalNews

No. 65 • 07/2018

TechnicalNews

Vše uvnitř - rychlejší přístup: TOOL BOX V03 pro výměnu rozvodových řemenů

Práce na rozvodových řemenech motorů výrobce Volkswagen půjdou líp od ruky: Díky novému TOOL BOX V05. Servisní pracovníci tak zvládnou výměnu rozvodového řemene rychleji a bezpečněji dle pokynů výrobce.

Obsahem robustního kufříku jsou přesně takové nástroje, které jsou k provedení zmíněných prací zapotřebí - počínaje příslušnými vytyčovacími kolíky a blokovacími nástroji na klikový hřídel přes speciální nástroje na vačkový hřídel až po nástroje k nastavení regulační doby, zdvihu pístů, atd. Stručně řešeno: Tool Box obsahuje vše potřebné - výměna rozvodového řemenu je tak rychleji hotová.

TOOL BOX V05 k provedení oprav rozvodového řemene u většiny vozidel značky Volkswagen patří k vybavení každého běžného servisního centra. Kromě vozidel značky Volkswagen lze pomocí nástrojů opravovat také modely vozů značky Škoda, Seat nebo Audi. Adrian Rothschild, produktový manažer, se vyjádřil k věci: „Tool box je určený především k opravám 3 a 4válcových motorů s obsahem 1,0 a 1,2 l, jakož i TSI TSFI a FSI motorů s obsahem 1,2 a 2,0 l od výrobce Volkswagen Group.“ Na silnicích Evropy jezdí s takovými motory více než 20 miliónů vozidel.

Nástroje v této sadě lze pro servisní centrum pořídit za mnohem výhodnější cenu v porovnání při pořizování jednotlivých kusů. Další výhoda: Součástí sady je také bezplatný přehled všech vozidel s uvedeným OE číslem. Stejně tak je bezplatná 5letá záruka na všechny produkty Automotive Aftermarket, kterou všem servisním centrům, registrovaných u ContiTech, poskytuje: www.contitech.de/5

 


No. 65


Archiv

Kontakt - TechnicalNews
ContiTech Antriebssysteme GmbH
Automotive Replacement · Robert Franz
Philipsbornstraße 1· D-30165 Hannover
Tel. : +49(0) 511 938-5732
robert.franz@continental.com · www.continental-engineparts.com