TechnicalNews

No. 64 • 04/2018

TechnicalNews

Videa „Watch & Work“ nyní již v 16 jazycích

Video série „Watch and Work“ se stále rozšiřuje. Momentálně je online již 21 dílů, ve kterých technický instruktor Stefan Meyer vysvětluje správnou výměnu ozubeného řemene pro různé modely motorů.

Oblíbená služba: Za poslední rok raketově stoupl počet zshlédnutí bezplatných videí „Watch & Work“. Pětiminutové výukové filmy jsou pro servisní pracovníky užitečnou pomůckou při každodenní práci. „U všech běžných motorů ukazujeme všechny triky a tipy týkající se výměny rozvodových řemenů, rozvodových řetězů a vodních čerpadel. Rovněž reagujeme na požadavky zákazníků.“ vysvětluje Meyer. Co jste mohli dříve vidět pouze v němčině a angličtině, je nyní k dispozici v 16 jazycích.

Výhoda bezplatné nabídky: Videa jsou bezplatně dostupná kdykoli a kdekoli, potřebujete pouze internetové připojení. Každé tři týdny budou vydána nová témata: na Facebooku na www.continental-engineparts.com-fb a na kanálu Youtube www.continental-engineparts.com-yt-cz. Veškerá videa jsou také k dispozici na video portálu ContiTech www.continental-engineparts.com-videos.


 

No. 64


Archiv

Kontakt - TechnicalNews
ContiTech Antriebssysteme GmbH
Automotive Replacement · Robert Franz
Philipsbornstraße 1· D-30165 Hannover
Tel. : +49(0) 511 938-5732
robert.franz@continental.com · www.continental-engineparts.com