TechnicalNews

No. 63 • 12/2017

TechnicalNews

Jedeme dál

Od roku 2008 jsou sady ozubených řemenů s vodním čerpadlem nedílnou součástí produktového portfolia ContiTech – a už dlouho si je bez nich nedokážeme představit. Za pouhých deset let se odborníkům na komponenty řemenového pohonu povedlo zdvojnásobit množství.

Kompletní balíčky od ContiTech s ozubenými řemeny, upínacími a vratnými kladkami, díly příslušenství a vodním čerpadlem nabízejí profesionálům na automobily celou řadu výhod – a velkou měrou usnadňují současnou výměnu všech komponent v řemenovém pohonu. Díly jsou vzájemně dokonale sladěné a není nutné je objednávat samostatně. „Sady ozubených řemenů s vodním čerpadlem se tedy řídí logikou při opravách a vhodně doplňují samostatné sady ozubených řemenů,“ říká produktový manažer Adrian Rothschild.

Neboť pouze tehdy, když jsou všechny komponenty řemenového pohonu kvalitní a kompletně neporušené, je zaručena bezvadná funkce motoru. Proto sady obsahují kromě ozubeného řemene také vodní čerpadlo ContiTech v kvalitě výrobce původního zařízení. Vodní čerpadla jsou označena „ContiTech“, společnost tedy ručí svým jménem i za tyto komponenty.

S pouhými 70 typy začínal úspěšný rozvoj sad ozubených řemenů s vodním čerpadlem. Se 140 různými variantami mezitím ContiTech pokrývá více než 90 % všech evropských modelů vozidel, kde ozubený řemen pohání vodní čerpadlo. I v budoucnu bude ContiTech nepřetržitě budovat sortiment a kvalitu komponentů sady. Důvod: „Velká důvěra, kterou v nás zákazníci vkládají, je klíčem k úspěchu sad. Proto jsme si dali za cíl, že zákazníkům i v budoucnu prostřednictvím kvalitních a různorodých produktů dokážeme, že právě tato důvěra je oprávněná,“ dodává A. Rothschild.


No. 63


Archiv

Kontakt - TechnicalNews
ContiTech Antriebssysteme GmbH
Automotive Replacement · Robert Franz
Philipsbornstraße 1· D-30165 Hannover
Tel. : +49(0) 511 938-5732
robert.franz@continental.com · www.continental-engineparts.com