TechnicalNews

No. 57 • 03/2017

TechnicalNews

Užitečná instruktážní videa

Řada videí „Watch and Work“ odpovídá na typické otázky pracovníků servisu – a to v 16 jazycích. To, co bylo dříve jen v němčině, dozná nyní velkého rozšíření.

„Zčásti jsou videa opatřena titulky, zčásti byla znovu namluvena v příslušném jazyce“ informuje Heike Meinders-Bannick z oddělení Marketing Service. Stefan Meyer je protagonistou těchto filmů. Jako technický instruktor v automobilovém průmyslu s 15letými zkušenostmi ukazuje odborníkům v krátkých filmech trvajících asi pět minut všechny fígly a triky ke správné výměně ozubeného řemenu, které nástroje musí být použity a které hmaty usnadní práci. Přitom Meyer velmi srozumitelně přistupuje ke konkrétním potřebám a požadavkům techniků a uvádí speciální tipy, jak lze zabránit poškození řemenů a motoru. Výhoda digitální nabídky školení: Videa si můžete prohlédnout kdykoli, libovolně často, bezplatně a nezávisle na místě.

Již jsou připraveny online návody pro nejrozšířenější motory Audi, Citroën, Ford, Opel, Renault a VW. Další modely budou následovat v pravidelných intervalech. Videa si můžete prohlédnout na kanále Youtube v části Automotive Aftermarket na adrese www.continental-engineparts.com-yt-de. Kromě toho tam najdete nejnovější návod ke správné montáži elektrického vodního čerpadla ContiTech WPS3025 s montážní sadou MS50, která se často používá u modelů BMW. Zvláštnost: Při výměně čerpadla musí být kromě jiného současně vyměněny i sériové hliníkové šrouby a správně namontovány hadicové objímky. Ve videu jsou jasně vysvětleny potřebné zásahy.

Od roku 2016 společnost ContiTech také nabízí jednotlivá čerpadla pro vedlejší pohon. Servisy tak mohou nyní montovat osvědčené vodní čerpadlo ContiTech do vozidel, u kterých není čerpadlo poháněno klasicky jedním ozubeným řemenem. Vodní čerpadla odpovídají nejvyšším standardům a také zde platí 5letá záruka. Přitom se nové výrobky jeví jako vesměs mnohostranné a individuální.


 

No. 57


Archiv

Kontakt - TechnicalNews
ContiTech Antriebssysteme GmbH
Automotive Replacement · Robert Franz
Philipsbornstraße 1· D-30165 Hannover
Tel. : +49(0) 511 938-5732
robert.franz@continental.com · www.continental-engineparts.com