TechnicalNews

No. 57 • 03/2017

TechnicalNews

BTT Mini nyní na trhu

Měřič kmitočtu kompaktního formátu je na trhu od prvního čtvrtletí roku 2017. S Belt Tension Tester Mini (BTT Mini) nabízí skupina ContiTech Power Transmission Group podnikům prostorově úsporný měřič kmitočtu, s jehož pomocí můžete v rámci několika málo kroků změřit a nastavit správné napětí v řemenových pohonech.

Konstrukční velikost a funkce jsou jedinečné mezi dostupnými měřiči kmitočtu. Podniky profitují z chytrého nástroje s nejmodernější technologií. Jedna z výhod malé verze zkoušečky napětí je také spolehlivé měření napětí řemenu i u zúžených prostorových poměrů. K tomu účelu se přístroj upevní přímo na řemen. Snímač zrychlení tam měří oscilační kmitočet, který následovně můžete zkontrolovat na webové stránce www.contitech.de/calc v části „Montážní nástroje / BTT Mini / Kalkulátor“. Bezpečně a rychle se s dodaným kódem QR dostanete okamžitě na potřebnou internetovou stránku. Tam jsou uvedena všechna doporučená místa měření a kmitočty pro příslušný řemenový pohon.

„Od začátku roku 2017 si u nás můžete objednat BTT Mini, dodáváme jej v rámci celé Evropy“, informuje projektový manažer Adrian Rothschild. Objednat si jej můžete, stejně jak všechny ostatní servisní výrobky, přes velkoobchod – a to za výhodnou zaváděcí cenu. „Základní myšlenka pro BTT Mini napadla management inovací zastoupený Svenjou Lükerem a Philippem Freiheitem zde na stanovišti Hannover-Vahrenwald. Výrobní management Aftermarket výrobek příslušně přizpůsobil potřebám automobilových dílů z druhovýroby (Automotive Aftermarket). Pomocí technického oddělení jsme následně nechali naprogramovat kalkulátor, takže může být použit v automobilovém průmyslu“, říká Rothschild.


 

No. 57


Archiv

Kontakt - TechnicalNews
ContiTech Antriebssysteme GmbH
Automotive Replacement · Robert Franz
Philipsbornstraße 1· D-30165 Hannover
Tel. : +49(0) 511 938-5732
robert.franz@continental.com · www.continental-engineparts.com